En چهار شنبه 6 مهر 1401
پورتال شرکت نفت فلات قاره ایران

اخبار و رویداد

بازدید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از منطقه بهرگان و سکوی بهره‌برداری بهرگانسر

۱۴۰۱/۰۶/۱۲ ۱۵:۴۴

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و هیات همراه روز چهارشنبه و پنجشنبه 9 و 10 شهریور از منطقه عملیاتی بهرگان و سکوی بهرگانسر جدید و قدیم بازدید کردند.

بازدید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از منطقه بهرگان و سکوی بهره‌برداری بهرگانسر
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، دکتر علیرضا مهدی‌زاده در این بازدید از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های عملیاتی قرار گرفته و مسائل و مشکلات این منطقه و سکوی بهرگانسر را مورد بررسی قرار داد.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و هیات همراه پس از ورود به سکوی بهرگانسر در جلسه‌ای با مسئولان سکو، به بررسی مسائل و چالش‌های این سکوی بهره‌برداری پرداختند.

پس از آن بازدید میدانی از بخش‌های گوناگون سکوهای بهرگانسر جدید و قدیم انجام و توضیحات لازم از سوی مسئولان سکو در خصوص اقدامات انجام شده برای تولید صیانتی از این میدان ارائه شد. در ادامه، جلسه جمع‌بندی مسائل و موارد مطرح شده برگزار و بر پیگیری و رفع این مشکلات تاکید شد.

بازدید از تاسیسات منطقه بهرگان و افتتاح مخزن شماره 4 این منطقه با ظرفیت 500 هزار بشکه از دیگر بخش‌های سفر دکتر مهدی‌زاده و هیات همراه به این منطقه عملیاتی بود.

گفتنی است، در این بازدید علیرضا قانعی مدیر منطقه بهرگان، حمیدرضا کریمی‌جعفری معاون مدیرعامل، علی آهوچهر مدیر مهندسی و ساختمان، محمدحسن حاجی‌علی مدیر برنامه‌ریزی، امیر سالاری مدیر امور تولید، روح‌اله ایقانی مدیر منابع انسانی، یداله شهریاری سرپرست روابط عمومی و … مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران را همراهی می‌کردند.

نظرات

پیام شما با موفقیت ثبت شد
تماس با شرکت نفت فلات قاره ایران 02123942000