En چهار شنبه 6 مهر 1401
پورتال شرکت نفت فلات قاره ایران

اخبار و رویداد

پیام مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران به مناسبت چهل‌ودومین سالروز تاسیس این شرکت

۱۴۰۱/۰۶/۲۹ ۰۸:۲۰

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران در پیامی فرارسیدن چهل‌ودومین سالروز تاسیس این شرکت را تبریک گفت.

پیام مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران به مناسبت چهل‌ودومین سالروز تاسیس این شرکت
به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، متن پیام دکتر علیرضا مهدی‌زاده به شرح زیر است:

به نام خدا

 

فرا رسیدن 29 شهریور، چهل‌ودومین سالروز تاسیس شرکت نفت فلات قاره ایران را گرامی می‌داریم.

شرکت نفت فلات قاره ايران 42 سال پيش و همزمان با آغاز دوران دفاع مقدس تاسيس شد و کارکنان اين شرکت از همان روزهای نخست فعاليت تاکنون، با پشتکار و تلاش در خط مقدم جبهه اقتصادی کشور، چرخ‌های اقتصادی میهن را به گردش درآورده‌اند.

بررسی کارنامه این شرکت در بیش از 4 دهه گذشته نشان‌دهنده عزم راسخ، تلاش همه‌جانبه و خودباوری مردان و زنانی است که با ازخودگذشتگی و ایثار، حتی یک لحظه اجازه قطع تولید و صادرات نفت از میادین نفتی ایران در خلیج‌فارس را نداده‌اند و بی‌تردید موفقیت و جایگاه این شرکت جز با جانفشانی این عزیزان به دست نیامده است.

خوشبختانه با وجود همه سختی‌ها و مشکلات، در یک سال گذشته گام‌های مهم و ارزشمندی در حوزه حفاری و تعمیر چاه‌ها، افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی نفت‌خام، تعمیرات اساسی و نگاهداشت تاسیسات، افزایش ظرفیت تولید نفت، جلوگیری از آلودگی محیط زیست و اقدامات صرفه‌جویانه در مناطق عملیاتی و سکوهای بهره‌برداری توسط کارکنان و متخصصان توانمند ایرانی برداشته شده است.

کارکنان و مدیران شرکت نفت فلات قاره ایران، امروز نیز با انگیزه و روحیه جهادی، در پی توسعه صنعت نفت دریایی ایران هستند و هیچ عاملی آنان را از این آرمان مقدس باز نخواهد داشت.

اینجانب فرا رسیدن چهل‌ودومین سالروز تاسیس شرکت نفت فلات قاره ایران و حماسه 8 سال دفاع مقدس را به همه کارکنان این شرکت در مناطق عملیاتی، سکوهای بهره‌برداری، ستاد، نواحی و دفاتر تبریک عرض نموده و امید بسیار دارم در سایه عنایات پروردگار، سپهر آینده صنعت نفت دریایی ایران در پرتو دانش، تعهد و تخصص کارکنان امروز و نسل فردای صنعت نفت پرفروغ‌تر از همیشه باشد.

 

علیرضا مهدی‌زاده

مدیرعامل

نظرات

پیام شما با موفقیت ثبت شد
تماس با شرکت نفت فلات قاره ایران 02123942000