En پنج شنبه 11 خرداد 1402
پورتال شرکت نفت فلات قاره ایران

مدیریت ها

مدیر مهندسی و ساختمان
سوابق تحصیلی و کاری مهندس علی آهوچهر

متولد:

  • 1350

محل تولد:

  • شیراز، استان فارس

سوابق تحصیلی:

  • کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه صنعت نفت اهواز

سوابق شغلی:

  • مدیر مهندسی وساختمان
  • مجری طرحها و پروژه ‏های مهندسی و ساختمان شامل NGL خارگ ، سکوهای سرچاهی و ....        

سرفصل فعالیت‌ها:

مدیریت مهندسی و ساختمان مسئولیت توسعه میادین جدید و به‌روزسازی، بازسازی تأسیسات موجود و نوسازی و تأمین سیستم‌های پشتیبانی سکوها و مناطق عملیاتی را به عهده دارد.

اهم فعالیت‌های این مدیریت به شرح زیر است:

مهندسی طراحی و اجرا: هماهنگی و هدایت پروژه‌ها و نظارت بر بررسی و تصحیح نقشه‌ها و عملیات طراحی در تمامی پروژه‌ها، انجام امور مربوط به نظارت بر پیشرفت کارهای اجرایی، تهیه و تنظیم صورت اجناس مورد نیاز پروژه‌ها، انجام امور مربوط به تنظیم برنامه و کار کارکنان مجموعه در پروژه‌ها.

خدمات فنی و مهندسی: کنترل هزینه اجرائی بودجه کلیه پروژه‌ها و مقادیر عملیات اجرایی و کنترل و تطبیق پرداخت‌ها با عملیات انجام شده.

گردآوری اطلاعات مربوط به احداث طرح‌ها و پروژه‌های ساختمانی و راه‌سازی و باند فرودگاه و هدایت عملیاتی پروژه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی، آموزش، پژوهش و استاندارد، خدمات طراحی و مشاوره و نظارت در رشته‌های مختلف.

تهیه برآورد مقدماتی و بودجه‌ای پروژه و تأیید برآورد نهایی و هزینه عملیات اجرایی، تأیید ریزمتره و مقادیر و میزان مصالح مصرفی، تجزیه و تحلیل و ارائه هزینه‌های اجرایی برای تعیین برنده و هماهنگی با وزارت نفت برای برگزاری مناقصات، بررسی و کنترل و نظارت بر صورت وضعیت‌ها و حق‌الزحمه خدمات مشاوره و مهندسین مشاور با توجه به عملیات اجرایی، رسیدگی به اختلاف و دعاوی پیمانکاران در رابطه با مقادیر و آنالیز.

کنترل طرح‌ها: مطالعه شرح کار پروژه‌ها و برنامه‌ریزی جهت کنترل آن‌ها و تهیه گزارش پیشرفت پروژه.

هدایت، رهبری و اجرای طرح‌های توسعه در مناطق عملیاتی و جوابگویی پیشرفت طرح.

تماس با شرکت نفت فلات قاره ایران 02123942000